Search Properties
104970 results | Page 1646 of 2187
12 24 48
For sale $4,448,888
35 DAYMOND DRIVE, Puslinch, Ontario

35 Daymond Drive

Puslinch, Ontario

5 Bedroom 4 Bathroom 5,000 - 100,000 sqft
RE/MAX Realtron Barry Cohen Homes Inc.
For sale $199,000
4 - 128 NELSON STREET, Brantford, Ontario

4 - 128 Nelson Street

Brantford, Ontario

1 Bathroom
Homelife Real Estate Centre Inc.
For sale $449,900
735-737 PARTINGTON, Windsor, Ontario

735-737 Partington

Windsor, Ontario

7 Bedroom 3 Bathroom
Royal LePage Binder Real Estate
For sale $849,900
2498 Partington, Windsor, Ontario

2498 Partington

Windsor, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,400 sqft
Royal LePage Binder Real Estate
For sale $739,000
5969 CULP STREET, Niagara Falls, Ontario

5969 Culp Street

Niagara Falls, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom 1,500 - 2,000 sqft
Century 21 Leading Edge Realty Inc.
For sale $989,000
30 BRUTON STREET, Port Hope, Ontario

30 Bruton Street

Port Hope, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 2,000 - 2,500 sqft
RE/MAX Hallmark First Group Realty Ltd.
For sale $190,000
16 CORA STREET E, Huntsville, Ontario

16 Cora Street E

Huntsville, Ontario

Royal LePage Real Estate Services Ltd.
For sale $549,900
203 - 210 MAIN STREET E, Haldimand, Ontario

203 - 210 Main Street E

Haldimand, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,000 - 1,199 sqft
Royal LePage State Realty
For sale $1,599,900
256 KEELE STREET, Toronto, Ontario

256 Keele Street

Toronto, Ontario

4 Bathroom 2,259 sqft
Corcoran Horizon Realty
For rent $1,150 Monthly
5 - 50 NELSON STREET W, Brampton, Ontario

5 - 50 Nelson Street W

Brampton, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 0 - 699 sqft
Homelife Silvercity Realty Inc.
For sale $1,599,900
256 KEELE STREET, Toronto, Ontario

256 Keele Street

Toronto, Ontario

4 Bedroom 4 Bathroom 1,500 - 2,000 sqft
Corcoran Horizon Realty
For sale $2,599,999
3 TWYFORD COURT, Toronto, Ontario

3 Twyford Court

Toronto, Ontario

4 Bedroom 4 Bathroom 2,000 - 2,500 sqft
Sutton Group Realty Systems Inc.
For sale $549,900
321 - 630 SAUVE STREET, Milton, Ontario

321 - 630 Sauve Street

Milton, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 800 - 899 sqft
Royal LePage Terrequity Realty
For rent $1,500 Monthly
LOWER - 126 EARTH STAR TRAIL, Brampton, Ontario

Lower - 126 Earth Star Trail

Brampton, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 2,000 - 2,500 sqft
RE/MAX West Realty Inc.
For sale $379,900
203 - 500 MAPLEVIEW DRIVE W, Barrie, Ontario

203 - 500 Mapleview Drive W

Barrie, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 800 - 899 sqft
Century 21 B.j. Roth Realty Ltd.
For sale $1,799,000
10 RIVER BEND ROAD, Markham, Ontario

10 River Bend Road

Markham, Ontario

0 - 699 sqft
Century 21 Innovative Realty Inc.
For rent $695 Monthly
4-205 - 115 WOODSTREAM BOULEVARD, Vaughan, Ontario

4-205 - 115 Woodstream Boulevard

Vaughan, Ontario

124 sqft
Century 21 Fine Living Realty Inc.
For sale $1,199,000
1010 CONCESSION 13 ROAD, Brock, Ontario

1010 Concession 13 Road

Brock, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,500 - 2,000 sqft
Keller Williams Realty Centres
For sale $299,900
24 VILLENEUVE COURT, West Nipissing, Ontario

24 Villeneuve Court

West Nipissing, Ontario

Century 21 Blue Sky Region Realty Inc.
For lease $16.98 / ft2
1 - 125 ENGELHARD DRIVE, Aurora, Ontario

1 - 125 Engelhard Drive

Aurora, Ontario

2 Bathroom 24,913 sqft
Homelife Partners Realty Corp.
For rent $2,100 Monthly
117 - 61 CLARINGTON BOULEVARD, Clarington, Ontario

117 - 61 Clarington Boulevard

Clarington, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 700 - 799 sqft
Royal LePage Ignite Realty
For sale $1,280,000
101 - 300 COXWELL AVENUE, Toronto, Ontario

101 - 300 Coxwell Avenue

Toronto, Ontario

1,300 sqft
Rc Best Choice Realty Corp
For sale $620,000
308 - 88 GRANGEWAY AVENUE, Toronto, Ontario

308 - 88 Grangeway Avenue

Toronto, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 1,000 - 1,199 sqft
Gate Real Estate Inc.
For rent $4,050 Monthly
C - 60 JONES AVENUE, Toronto, Ontario

C - 60 Jones Avenue

Toronto, Ontario

3 Bedroom 2 Bathroom 700 - 1,100 sqft
Psr
For sale $519,900
3317 RIVER STREET, Brooke-Alvinston, Ontario

3317 River Street

Brooke-Alvinston, Ontario

3 Bedroom 3 Bathroom
Exp Realty
For rent $2,320 Monthly
3611 - 75 QUEENS WHARF ROAD, Toronto, Ontario

3611 - 75 Queens Wharf Road

Toronto, Ontario

1 Bedroom 1 Bathroom 500 - 599 sqft
Homelife New World Realty Inc.
For sale $799,000
201 - 80 AERODROME CRESCENT, Toronto, Ontario

201 - 80 Aerodrome Crescent

Toronto, Ontario

2 Bedroom 2 Bathroom 1,000 - 1,199 sqft
Century 21 Leading Edge Realty Inc.
For rent $2,400 Monthly
2711 - 21 ICEBOAT TERRACE, Toronto, Ontario

2711 - 21 Iceboat Terrace

Toronto, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 600 - 699 sqft
Right At Home Realty
For rent $2,500 Monthly
2901 - 66 FOREST MANOR ROAD, Toronto, Ontario

2901 - 66 Forest Manor Road

Toronto, Ontario

2 Bedroom 1 Bathroom 600 - 699 sqft
Century 21 Leading Edge Realty Inc.